Ślub i wesele

 

PROCES ZAMAWIANIA DEKORACJI:
1.Zacznij od napisania do nas maila lub kontaktu telefonicznego. Napisz podstawowe informacje odnośnie uroczystości: data i miejsce ślubu, ilość stołów, jakie dekoracje potrzebujesz, Twoja wizja dekoracji mile widziana
2.Drugi etap to spotkanie. Na takim spotkaniu wysłuchamy Twoich potrzeb i postaramy się doradzić jakie dekoracje będą najbardziej odpowiednie. Wychodzimy z założenia, że marzenia są po to żeby je spełniać, a budżet po to żeby się go trzymać.
3.Po spotkaniu przesyłamy Państwu wstępną ofertę wraz z wyceną do uzgodnienia. Następnie nanosimy ewentualne zmiany lub poprawki.
4.Kolejny etap to podpisanie umowy i wpłacenie zadatku(do uzgodnienia) Umowa jest dla Państwa gwarancją, że w tym terminie wykonany ustalona usługę.
5.W między czasie możliwe są również spotkania na Sali lub w kościele w celu dogrania wszystkich szczegółów.

Kiedy zamawiać dekoracje ?

Im wcześniej tym lepiej. Ilość terminów w kalendarzu ślubnym zawsze jest ograniczona.
Z 12 – 6 miesięcznym wyprzedzeniem najlepiej zapytać o dostępność terminu , określić jakie miejsca będą dekorowane (kościół, urząd stanu cywilnego, plener, sala weselna, samochód, wiązanki ślubne.)
Z 6 – 3 miesięcznym wyprzedzeniem podpisujemy umowę oraz określamy szczegóły zamówienia. Termin uważa się za zarezerwowany po podpisaniu umowy i wpłaceniu określonego zadatku. Po podpisaniu umowy oczywiście możliwe są jeszcze zmiany w zamówieniu.


Kiedy jest odbiór zamówień ?

Najczęściej w sobotę (do uzgodnienia)
Kwiaty dla Młodej Pary (wiązanki, bransoletki, butonierki) przywozimy do domu Pana lub Pani Młodej, wtedy również instalujemy dekoracje na samochodzie.
Dekoracje Sali, kościoła / pleneru dostarczamy bezpośrednio na miejsce. Rozstawiamy dekoracje, dopracowujemy wszystkie szczegóły, tak aby były gotowe na przyjazd Gości. Po uroczystości sprzątamy wypożyczone materiały trwale, kwiaty zostają dla Młodej Pary. Jeśli następnego dnia macie poprawiny to poinformujcie nas o ty – kwiaty dekoracje zabierzemy następnego dnia.


Dlaczego warto zamówić dekoracje w pracowni florystycznej ? 

W odróżnieniu od kwiaciarni kwiaty kupujemy indywidualnie na Twoje zamówienie. Dzięki temu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości świeżości.
Poświęcamy Państwu 100 % naszego czasu i zaangażowania (indywidualnie dobieramy dekoracje, dowozimy na miejsce, dbamy aby wszystko w tym wyjątkowym dniu było dopięte na ostatni guzik)
A ponadto przy kompleksowym zamówieniu możemy zaproponować Państwu atrakcyjne ceny.


Co wziąć ze sobą na pierwsze spotkanie ?

Bukiet Panny Młodej – dobrze jest przynieść zdjęcie z przymiarki sukni ślubnej lub zdjęcie wydrukowanego modelu . Mieć określony pomysł na fryzurę, biżuterię i dodatki , powiedzieć nam jeśli znacząco zamierzasz zmienić swój wygląd (kolor włosów, karnacja, waga). Mamy duże doświadczenie w robieniu bukietów ślubnych indywidualnie dopasowanych do Panny Młodej. Im więcej wiemy o Pannie Młodej, tym bardziej będzie ona z nas zadowolona. Przy omawianiu wiązanki ślubnej zapytamy Cię o wiele kwestii , aby wiązanka jak najlepiej pasowała do urody, temperamentu, stroju, makijażu i fryzury.
Dekoracja kościoła – potrzebna jest zgoda Kościoła na udekorowanie go w dniu ślubu. Nazwa, adres, telefon. Informacja czy tym samym dniu odbywają się inne śluby, jeśli tak to w jakich godzinach, ewentualnie zdjęcia nawy głównej, ołtarza i ławek.
Dekoracja Sali Weselnej – nazwa, adres i telefon, ewentualnie zdjęcia. Liczba gości ilość i rodzaj stołów.
* Zdjęcia kościoła i Sali weselnej będą potrzebne tylko na pierwszym spotkaniu. W między czasie sami jeździmy zrobić wizję lokalną oraz kontaktujemy się z managerem Sali i osobą kontaktową w kościele.


Z kim przyjść na spotkanie ?
Z osobą, która będzie miała dla Ciebie czas, nie będzie Cię poganiać z wyborem i nie będziesz zależna od jej
gustu

 


CO MOŻESZ ZAMÓWIĆ W NASZEJ PRACOWNI :

 

Kwiaty dla Młodej Pary
- wiązanka ślubna
- wianek lub kwiaty do włosów
- butonierki dla Panów – Pan Młody, Świadek, tatusiowie
- wiązanka lub bransoletka dla Pani Świadkowej
- Dekoracje na auto / pojazd do ślubu
- Kosze / bukiety dla rodziców
Dekoracje Sal Weselnych
- Dekoracje stołu Młodej Pary
- Dekoracje stołów gości
- Świece i świeczniki na stoły
- Ściany oraz tła za Młodą Parą
- Candy Bar – aranżacja, naczynia, patery
- Dekoracje bufetu lub wiejskiego stołu
- Serwetki oraz dekoracje serwetek
- Bieżniki i obrusy
- Podświetlenie Sali
-Dekoracje krzeseł
- Chillout – lampiony, latarenki, kwiaty
- Dekoracje przed wejściem do Sali
- Podświetlenie architektoniczne
Dekoracje Miejsca Ceremonii
– Dekoracje ołtarza głównego / ołtarzy bocznych
- Dekoracje ławek / przy ławkach
- Lampiony i latarenki wzdłuż alejki
- Postumenty z kwiatami
- Łuki i girlandy kwiatowe
- Biały / czerwony dywan
- Dekoracje krzeseł Młodej Pary i Świadków
- Krzesła i klęczniki
- Rożki z płatkami róż

 

 

 

Z PASJI DO NATURY