Oferta

 

           
OFERTA ŚLUBNA       EVENTY I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE       DEKORACJE ŚWIĄTECZNE

Organizacja ceremonii ślubnej oraz aranżacja przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie dla Państwa Młodych. Dlatego pragniemy Państwu zaprezentować naszą specjalnie przygotowaną ofertę ślubnych aranżacji kwiatowych.
     
Organizujesz Event firmowy lub wydarzenie? potrzebujesz dekoracje dopasowane do Twojego planu ? A może jeszcze nie masz pomysłu w jakiej tematyce przygotować dekoracje okolicznościowe ?
     
Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy to szczególny czas. Tradycyjnie w domach pojawiają się świąteczne dekoracje . Wianki, stroiki, wieńce na drzwi, ozdoby choinkowe oraz gwiazdy betlejemskie. Pomysłów na stworzenie magicznej atmosfery we wnętrzu nam nie brakuję.
           
                 
                 
             
SZKOLENIA I WARSZTATY       USŁUGI DLA FIRM        

Kolor, układ kompozycji, proporcje i forma …to tylko niektóre nieliczne elementy, które musisz opanować jeśli chcesz układać kwiaty. Praca z kwiatami w brew pozorom jest dosyć j skomplikowana i bardzo dużo elementów składa się na efekt końcowy.
     
Każde wnętrze ma swój klimat i przeznaczenie. Możemy ciekawie wyposażyć biura w kompozycje w naczyniach, rośliny doniczkowe (pełny serwis wraz z opieką o ustalonej częstotliwości) tak, aby stały się przyjemnym, bardziej eleganckim i zdrowszym miejscem pracy i spotkań biznesowych.
       
             
                 
                 
                 
                 
                 

 

 

Z PASJI DO NATURY