O nas

Pracownia Florystyczna FloroDesign jest częścią grupy Floro – prężnie rozwijającej się  firmy dekoratorskiej w Polsce. Pracownia  powstała z zamiłowania do piękna, natury oraz kreowania rzeczy wyjątkowych, a kwiaty są ich nieodłącznym elementem.
Zajmujemy się florystyka od 2013 roku.  Dzięki ukończonej szkole florystyczne (Szkoła Florystyczna Małgorzaty Niskiej) oraz licznym kursom i szkoleniom możemy pochwalić się olbrzymim doświadczeniem zawodowym. Uczestniczymy w wielu projektach, panelach eksperckich, pokazach florystycznych oraz konkursach. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w kraju, jak i za granicą, nieustannie doskonaląc swój warsztat.
Zajmujemy się kwiatami w każdej możliwej postaci, ale szczególnie specjalizujemy się w aranżacjach ślubnych. Projektujemy i tworzymy całościowa oprawę dekoratorską ślubów, eventów oraz imprez okolicznościowych.

 

 

 

Wychodzimy z założenia, że inspiracja zaczerpnięta z natury w połączeniu z profesjonalnym warsztatem gwarantuje wymarzony efekt . A najlepsza wizytówką naszej firmy jest uśmiech zadowolonych klientów. Zapraszamy do naszego, magicznego świata kwiatów !

 

 

 

Z PASJI DO NATURY